Name: Zuzana Stepankova
Phone: +44(0)7955 184306
Address:
Christchurch
Dorset
United Kingdom
See scheduled classes below

UK

Hi there

Thanks for stopping by to get to know me.
I invite you to connect with me and then I can get to know you as well.
I live in a beautiful Dorset UK town Christchurch and as I come from the Czech Republic, it is never to far to get back home any time, so I travel often to see my nearest there. I love my family, gardening, taking photos, good healthy food and of course Access Consciousness® and The Bars®. How does it get any better than this?

I attended my first Bars class in May 2016. My background as a Health Care Assistant working in a residential home for people with various health conditions including physical or mental impairment and my previous massage training gave me a picture of what I was going for and what I want to achieve and I started to discover huge vital possibilities Access Consciousness® could have for everybody even before my first class. I just knew I had to be there and do it, I had feelings I am on the right pathway. Have you had moments in your life like this?

The day I joined my first class was amazing. I received two session and I gave two session with guidance of trained Bars Facilitator and more than that. I am now a trained Access
Consciousness® Bars Facilitator and Practitioner giving Bars® to my friends and my family and paying clients, which is really break thought for me as I have got positive feedback and it is always a successful session and relaxing and healing experience for everybody. I just know The Bars® really works.

I can honestly say that that day brought me to so much more of me and faster than anything else I had training in to date. My health issues in a past lead me down many alternative paths e.g. nutritional healing, meditation or Yoga. As well as courses that I did I also sought help and advice from many therapists in my quest to improve my health and energy levels.

In 2012 my father lost his battle with nasty Parkinson disease and I felt I should be there for him and be able to help him but, I didn't know how. All that unsatisfactory feelings make my health going down, one thing followed another, skin condition problems, indigestion, joints and so on, I was true example of somebody going down not knowing what to do. Everything has escalated when I had a knee injury after just crossing a busy road with diagnose of teared meniscus in my right knee and arthritis, which wasn't suitable for operation. Suddenly my life showed me the bottom of bottoms, I was home with not much money for few months with crutches to be able move at least to toilet and to kitchen, far from to even get to my loving garden. Ironically I was shown the light and possibility to heal myself and I somehow knew all is going to be ok, I had a time to meditate, to begin some rehabilitation, improve my diet, read, just do things I haven't had time or energy to do before. My health improved over time yet nothing I tried elevated my energy levels until Access and The Bars®. The improvement for me was dramatic, like a miracle, and family and friends couldn't believe it either.

I now get my Bars® run regularly and experience more of a lightness of me and an ease with my being every time. I have a kindness and caring for me now that I didn't have before. How does it get any better than this?

After my first day of The Bars® training I knew that I would like to be a Facilitator and now I am after my third Bars class and already received my Access bars® Facilitator certificate approved and signed by founder of Access Consciousness® Gary Douglas, so my licence allow me to spread the word about a miracle called The Bars® even further. Next stage would be a Certified Facilitator training. Watch this space playmates. What else is possible that I've never even considered before, I wonder?

Have a look on my Czech website: http://accesszuzanagaia.simpl.com/
You can also find me on social media in particular
Facebook: Access Zuzana Gaia CZ and Access Zuzana Gaia UK
and let's chat about changing the consciousness of you, your being and this beautiful planet, where I look forward to connecting with you very soon.

With ease, joy, sparkles and gratitude for each and everyone of you.

Zuzana Stepankova

-------------------------------
CZ

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?
K dispozici v 173 zemích, hnutí Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness - přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možnostî v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita "Access" poskytuje podrobné - "krok za krokem" procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda "Access Consciousness" a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje!
Access Consciousness Bars Facilitator Zuzana Štěpánková absolvovala svůj první kurz Access Bars® v květnu 2016 v UK po mnoha letech práce v ošetrovatelství a zdravotnictví. Zuzaninými klienty byli lidé s různým zdravotním stavem, včetně fyzického nebo duševního postižení. Tato práce v kombinaci s kvalifikací maséra ji přiměla k tomu, aby si utvořila názor na to, čeho chce dosáhnout a začala objevovat obrovské a zásadní možnosti Access Consciousness®.

Zuzana, která pochází z České republiky a nyní působí v krásném přímořském městě Christchurch v Dorsetu, UK řekla: "Mohu upřímně říci, že den mého seznámeni s Access Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby zkusila. Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit. V roce 2012 můj otec ztratil svou bitvu s Parkinsonovou nemocí a já jsem věděla, že jsem tam měla pro něho být a mít možnost mu pomoci, ale nevěděla jsem jak. Všechno kolem dokola stahovalo mé zdraví dolů, jedna věc následovala druhou, alergie, poruchy trávení, problémy s klouby a tak dále, byla jsem skutečný příklad někoho, kdo schází a neví jak dál a co dělat. Všechno se vystupňovalo, když jsem si přivodila zranění kolene při přecházení rušné silnice s diagnózou natrženého menisku v pravém koleni a lékaři mi při té příležitosti sdělili, že mám i artritidu a nedoporučují operaci. Byla jsem na dně, doma s trochou peněz na přežití na několik měsíců o berlích, abych se mohla dostat aspoň na WC a do kuchyně, daleko od mé milované zahrady. Paradoxně jsem uviděla světlo a někde hluboko jsem věděla, že se mohu vyléčit sama, jen jsem zatím nevěděla jak. Najednou jsem věděla, źe všechno bude v pořádku, měla jsem čas meditovat, začít rehabilitaci a zlepšila jsem svůj jídelníćek. Měla jsem více času na čtení, malování, korálkování a mnoho dalších aktivit, prostě dělala jsem věci, na které jsem předtím neměla čas ani energii. Mé zdraví se postupem času zlepšilo, ale nic mi nedodalo tolik energie jako terapie Access Bars®. Zlepšení zdravotního stavu bylo tak obrovské, něco jako zázrak a ani rodina a přátelé nemohli uvěřit tomu, źe mě vidí opět veselou a plnou elánu". Po prvním absolvovaném kurzu Zuzana věděla, že bude předávat a šířit zázrak jménem Access Bars® dál.

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky
uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Několik lékařů, kteří jsou odborníky v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenalo v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: "To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život". Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.
Zuzana říká: "Každý z nás má na světě svůj jedinečný úkol. Každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní. Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. "Access" neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. "Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu. Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Mám licenci poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Body procesy a Verbální terapie. Mám radost, že mohu prakticky vyučovat tuto techniku a každý nový terapeut Access Bars® a jeho pokrok a úspěchy mě těší. Sdílení toho, co vím je mým hlavním cílem a umožnění lidem zlepšit přístup k vědomí a jejich bytosti je jedním z mých největších přání. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak pociťovat a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt vašeho života, od zaměstnání a kariéry po vztahy a rodinu a pomáhá, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet." Stejně jako Access Consciousness® terapii, Zuzana nabízí také řadu kurzů, včetně seznamovacích, který je ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco více o Access Consciousness® a jak to může změnit váš život. Zuzana říká: "Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, ze se na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc! "

Z anglického originálu pro časopis Aspire UK http://www.aspiremagazinegroup.co.uk/wp-content/uploads/2016/11/463.pdf do češtiny přeložila Zuzana Štěpánková,
http://accesszuzanagaia.simpl.com 17/11/2016, český překlad lze šířit volně na sociálních sítích s uvedením odkazů na originální článek a autora překladu
© Copyright Zuzana Štěpánková 2016-17

Informace o Access Consciousness v češtině nebo o akcích - kurzech Access Bars®, které teď vznikají spontálně v České Republice za pomoci nadšených a obětavých hostitelů a kontaktérů najdete na http://accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz
Přihlášky na Access Bars® kurzy se Zuzanou v České Republice, prosím směřujte na pořadatele jednotlivých kurzů!
Moc se na Vás těšíme.
Co jestě je možné vytvořit?


Classes:
No matching Access Bars® classes found.