Name: Margaritta Erikson
Phone: +372 5627 0777
Address: Pärnu mnt 139C III korrus
Tallinn
Estonia
See scheduled classes below

Tere kallis uudistaja!

Kes ma olen?

Enne seda, kui leidsin enda jaoks Access Consciousness’i® olin katsetanud oma võimekust erinevatel aladel olles klienditeenindaja, juht, koolitaja, õpetaja, treener. Olen alati tundnud huvi psühholoogia, filosoofia ja andragoogika vastu. Mind köidab töö inimestega ning Access Consciousness® kehatehnikate ja Access Bars'i® vahendajana olen leidnud endale kõige meelepärasema viisi selleks. Tehes Access’i seansse ja koolitusi minu sisemised veendumused ja väärtused ühtivad minu tööga. Ning see loob minu ellu rohkem kergust ja rõõmu.

Nüüdseks olen läbinud lisaks Bars’ile ka mitmeid edasijõudnute koolitusi (Baastase, Tase 1, 2 ja 3, ESB, 3-päevane kehaklass, jne.) ning suurima heameelega vahendan erasessioonidel erinevaid kehaprotsesse, lisaks Barsile. Kokku üle 50 erineva protsessi.

Miks ma valisin Access’i?
Peale oma esimese lapse sündi, siis kui tekkis aeg ja ruum, et näha seda, mis tegelikult minu elus toimub ja soovides seda muuta, ma hakkasin otsima vahendeid ja infot. Alusasin V. Megre raamatutega sarjast „Venemaa helisevad seedrid“, siis Luule Viilma raamatud, siis homöopaatia kodukasutajale, siis enesearengu kursused ja terapeudi külastamine, kes aitas mul endas selgust saada ja tegi rännakuid. Kõik see aitas mind mingil määral, aga tundsin, et midagi veel peab olema võimalik. Ja siis kevadel 2012 kirjutas imeline Agne Guthan, et ta on selgeks saanud ühe toreda vahendi, mis on Access Bars. Bars'i kirjeldusest ma tundsin ära, et see on midagi, mis aitab mind edasi. Ja nii see ka oli. Detsembris 2012 osalesin esimesel Bars'i koolitusel, peale mida on minu elu ja mina tohutult muutunud. Aitäh Agnele. Minu vanem laps, kes oli siis 3. aastane, ütles mulle 2 päeva peale koolitust: „uus emme“.

Mida ma pakun?

Ma korraldan Access Bars koolitusi. See on ühepäevane koolitus, mida läbides saab Bars'i praktikuks ning teha sessioone oma lähedastele ja klientidele ning loomulikult ka endale.

Viin läbi sissejuhatavaid klasse ja selguseõhtuid. Korraldan Bars'i vahetusõhtuid.


Kus ma tegutsen?

Minu kasutuses on armas teraapiakabinet Sisemise Tasakaalu Terveduskeskuses, Pärnu mnt 139c, Tallinn. Täpsem info: www.siseminetasakaal.ee.


Kui tunned kergust ja inspiratsiooni, siis võta minuga ühendust!
Kui sul on küsimusi, siis võta minuga ühendist!

Tänulikkusega,

Kerguse, rõõmu ja hiilgusega,
Margaritta Erikson
Access Bars sertifitseeritud vahendaja
Access kehaprotsesside sertifitseeritud vahendaja
Tel. 5627 0777
http://www.siseminetasakaal.ee/accessi-tehnikad

Classes:
Class Date Location Facilitator
Access Bars® Gifting & Receiving 3/Apr/2017 Tallinn Margaritta Erikson