Name: Eliza Sarna
Phone: +48.606-494-724
Address: ul. Lipowa 9
BILCZA
świętokrzyskie
Polska
See scheduled classes below

Po wielu latach poszukiwań lepszego świata, dotarło do mnie, że wszystkie metody i techniki, jakich łapałam się, by uzdrowić moje życie, ciało, relacje, finanse, i Bóg wie, co jeszcze, nia miały wiele wspólnego ze świadomością. Były sposobem na to, by załagodzić to niepogodzenie z tą rzeczywistością, które towarzyszyło mi chyba od dnia narodzin.

Gdzieś w środku zawsze wiedziałam, że dużo więcej jest możliwe, i że to, co inni nazywali utopią, jest przestrzenią, do której każdy z nas może mieć dostęp. Wiedziałam, że wszystko w życiu może przychodzić z lekkością i radością, a Wszechświat jest kochającym i troskliwym źródłem, które nieustannie nas obdarowuje. Nie potrafiłam tylko tego wszystkiego OTRZYMAĆ.

W 2013 roku, wołając ze środka siebie, rozpaczliwym głosem poprosiłam Wszechświat o wsparcie. I nadeszło! Otrzymałam proste i niezwykle pragmatyczne narzędzia do zmiany wszystkiego, co nie działało w moim życiu tak, jakbym tego chciała. Pojawił się Access Consciousness i życie zaskoczyło mnie swoją lekkością. Kilka miesięcy zajęło mi, by nauczyć się WYBIERAĆ INACZEJ.

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić, jeśli masz już dość walki, zapraszam Cię na spotkanie. Tak jak ja - jesteś nieograniczonym istnieniem, którego siłą i mocą jest zmiana wszystkiego i czegokolwiek. Jedyne, czego potrzebujesz to wybór i narzędzia do zmiany, którymi z radością się z Tobą podzielę.

Z wdzięcznością,

Eliza

Zapraszam na moją stronę internetową: www.accesslifeelizasarna.com

Classes:
Class Date Location Facilitator
Access Bars® 9/Apr/2017 Wałbrzych Eliza Sarna